החזון שלנו

להיות החברה המובילה והבחירה הראשונה לפיתוח בפלטפורמות קוד פתוח של אתרי מסחר ושירותים מבוססי רשת בדגש על מקסום הערך הכלכלי והתדמיתי של לקוחותינו תוך התנהלות על פי ערכים של מקצוענות, איכות, אמינות ושרותיות.

הניסיון שלנו

לבטאנט למעלה מ15 שנות ניסיון בעיצוב פיתוח ניהול וקידום אתרי מסחר עבור הלקוחות המובילים בישראל ובזירה הבינלאומית. לכל פרוייקט של פיתוח אתר - קטן כגדול, המשרת היקפים הנעים בין עשרות גולשים ביום לאלפי גולשים בו זמנית, אנו מביאים את הידע והניסיון שלנו תוך התייחסות רצינית ומקצועית לדרישות, לתהליך, לניהול, ללוחות הזמנים ונותנים 120% מאמץ, עד להשקת הפרויקט ותפקודו המוצלח.

הטכנולוגיה שלנו

כשאתם מזמינים מאיתנו אתר מסחר, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים אתר המותאם בדיוק לצרכים שלכם, בנוי על חזית הטכנולוגיה, משקף את ערכי המותג שלכם ואשר יהיה אמין ויציב, יתקדם באופן מיטבי בדירוג מנועי החיפוש ויאפשר החזר השקעה מהיר. אנחנו יכולים לדבר על טכנולוגיה עד מחר כי אנחנו מומחים בה וגם מאוד אוהבים אותה אך אנחנו יודעים שאתם עסוקים ומעניינת אתכם ה"שורה התחתונה" לכן, נחסוך מכם את הדיבור על הטכנולוגיה עצמה ונתמקד בתועלות שלך ממנה.

התועלת שלך

  • הגדלת מכירות - האתרים שאנו מפתחים בנויים באופן שמגדיל את יחס ההמרה, מאפשרים ללמוד את התנהגות הגולשים ולהציע להם במסגרת כלי ניהול הקמפיין - הצעות מותאמות אישית. האתרים שלנו מותאמים למדיום בו הם נצפים ובעלי חווית משתמש מיטבית והמובילה לשביעות רצון גבוהה של הלקוחות להגדלת מכירות.
  • לוגיסטיקה פשוטה - ההבנה והניסיון שלנו בבניית אתרים ואינטגרציה שלהם עם מערכות ניהול מלאי, קופות, מסופי סליקה, מערכות דיוור ומועדוני לקוחות מאפשרת חיבור של עולם האון-ליין עם עולם האוף-ליין וסנכרון תפעולי ושיווקי שלהם בעזרת כלי ניהול רזה, תוך שקיפות מלאה לקונה.
  • לוקיישן וזמינות כשהאתר שלך בנוי כמו שצריך, הוא מתקדם מהר יותר ובאופן אורגני למקומות אטרקטיביים במנועי החיפוש, ולכן הוא מושך יותר תנועת גולשים שמומרים ללקוחות. על מנת לשרת את הגולשים במהירות, מוטמעים בתהליך הפיתוח פתרונות להאצת זמן תגובת האתר וניצול משאבי שרת, הגברת יציבות ושרידות עם גמישות דינמית בבחירת מספר השרתים הנדרשים - מובילים לזמינות מקסימלית של האתר ולמקסום היקף הלקוחות ומספר העסקאות המבוצעות.