בטאנט הינה חברת מובילה בתחום פיתוח פתרונות מתקדמים ל-eCommerce , עבור לקוחות מובילים בישראל ובזירה הבינלאומית

הפתרונות שלנו מפותחים מתוך מחשבה מודולרית המאפשר הרחבה של הפעילות העסקית בצורה יעילה ומהירה. אנו מתמחים בפיתוח אינטגרציות למערכות ERP/CRM (מלאי, חשבוניות, מועדון לקוחות, קטלוג מוצרים) ומציעים פתרונות שונים למסחר בינלאומי ב- Cross platform

החזון שלנו

להיות חוד החנית במתן פתרונות פיתוחים מתקדמים לעסקים, למקסום הערך הכלכלי והתדמיתי של לקוחותינו תוך התנהלות על פי ערכים של מקצוענות, איכות, אמינות, שרותיות ותמורה הוגנת ומחויבות להצלחה משותפת.

הטכנולוגיה שלנו

כשאתם מזמינים מאיתנו אתר מסחר, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים אתר המותאם בדיוק לצרכים שלכם, בנוי על חזית הטכנולוגיה, משקף את ערכי המותג שלכם ואשר יהיה אמין ויציב, יתקדם באופן מיטבי בדירוג מנועי החיפוש ויאפשר החזר השקעה מהיר. אנחנו יכולים לדבר על טכנולוגיה עד מחר כי אנחנו מומחים בה וגם מאוד אוהבים אותה אך אנחנו יודעים שאתם עסוקים ומעניינת אתכם ה"שורה התחתונה" לכן, נחסוך מכם את הדיבור על הטכנולוגיה עצמה ונתמקד בתועלות שלך ממנה.

התועלת שלך

  • הגדלת מכירות - האתרים שאנו מפתחים בנויים באופן שמגדיל את יחס ההמרה, מאפשרים ללמוד את התנהגות הגולשים ולהציע להם במסגרת כלי ניהול הקמפיין - הצעות מותאמות אישית. האתרים שלנו מותאמים למדיום בו הם נצפים ובעלי חווית משתמש מיטבית והמובילה לשביעות רצון גבוהה של הלקוחות להגדלת מכירות.
  • לוגיסטיקה פשוטה - ההבנה והניסיון שלנו בבניית אתרים ואינטגרציה שלהם עם מערכות ניהול מלאי, קופות, מסופי סליקה, מערכות דיוור ומועדוני לקוחות מאפשרת חיבור של עולם האון-ליין עם עולם האוף-ליין וסנכרון תפעולי ושיווקי שלהם בעזרת כלי ניהול רזה, תוך שקיפות מלאה לקונה.
  • לוקיישן וזמינות כשהאתר שלך בנוי כמו שצריך, הוא מתקדם מהר יותר ובאופן אורגני למקומות אטרקטיביים במנועי החיפוש, ולכן הוא מושך יותר תנועת גולשים שמומרים ללקוחות. על מנת לשרת את הגולשים במהירות, מוטמעים בתהליך הפיתוח פתרונות להאצת זמן תגובת האתר וניצול משאבי שרת, הגברת יציבות ושרידות עם גמישות דינמית בבחירת מספר השרתים הנדרשים - מובילים לזמינות מקסימלית של האתר ולמקסום היקף הלקוחות ומספר העסקאות המבוצעות.