בטאנט מספקת פתרונות פיתוח מתקדמים על פלטפורמות קוד פתוח עם מומחיות לפלטפורמת מג׳נטו. 

לחברת בטאנט מאגר לקוחות מרוצים, שבעבר כשלו בהקמת אתרי מסחר בפלטפורמת השונות בשוק, אך הודות לידע, לניסיון ולמומחיות של חברת בטאנט הצליחו להקים אתר מסחר פעיל ועובד, וכיום נהנים מהיקפי פעילות גבוהים בשווקים בהם הם פועלים.
בעזרת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שאנו מפתחים, לקוחותינו נהנים מפלטפורמות ופתרונות טכנולוגיים למסחר אלקטרוני מקומי ובינלאומי במדינות רבות בעולם כשאנו דואגים לאופטימיזציה של כל פרויקט אל מול כל שוק מטרה בו מחליט הלקוח לפעול. 

ניסיון רב השנים שלנו מאפשר לנו להציע לך פתרון אינטגרטיבי לעיצוב, פיתוח, ניהול, אחסון וקידום אתרי מסחר בארץ ובחו"ל המבוסס על מתודולוגיה יחודית שבנינו לאורך השנים.

4 שלבים מרכזיים:

תכנון - כל פרוייקט מתחיל (וחייב) בהגדרת הצרכים והדרישות, הבנת העסק והתהליכים הנדרשים, אפיון השוק, קהלי מטרה והסביבה התחרותית בה אתם פועלים. מיפוי הממשקים בין העולם הוירטואלי לעולם האמיתי. אנו מציעים לכם פתרונות על סמך הידע והניסיון המצטבר שלנו וומתרגמים את הדרישות למענה טכנולוגי נכון, תוך הקפדה על גמישות מרבית בניהול התוכן, התפעול והלוגיסטיקה.
עיצוב - אנו נדאג שחווית המשתמש תהיה חדשנית, עכשווית ומהירה ללא תלות בפלטפורמה ממנה יבחר הלקוח להגיע לאתר. בשלב העיצוב, נוודא שהמשתמש מנווט באופן אינטואיטיבי באתר, מקבל את כל המידע הדרוש לו לקבלת ההחלטה הנכונה ומבצע את הרכישה בקלות ובמהירות תוך שהוא נשאר עם "טעם של עוד" ורוצה לשוב, לבקר ולרכוש פעם נוספת.
פיתוח - בהתאם לצרכייך אנו נתאים את הפתרון הפיתוחי שמתאים לכם - תוך התאמת הפתרון ביחס עלות מול תועלת מיטבי עבורך. בשלב הפיתוח אנו מתאימים את האתר לדרישות הנגישות, מבצעים אופטימיזציה של בסיסי נתונים והתאמה למנועי חיפוש ולשרתים בהם יאוחסן האתר. בסוף שלב הפיתוח מתבצע תהליך אבטחת איכות קפדני במסגרתו נבדקת הפונקציונליות והנראות בכל הערוצים דרכם יגיעו הגולשים אל האתר, כך שכאשר האתר יעלה לאוויר, תהיו בטוחים שהוא יעבוד  כמו שצריך.
קידום ואחסון - אנו מפתחים את האתר שלך באופן שיהיה מותאם לקידום אורגני במנועי החיפוש ומעמידים לרשות לקוחותינו, מגוון של פתרונות אחסון תואמי דרישות לקוח על פי גודל וסוג קטלוג המוצרים, היקף התנועה והפעילות תוך יישום מתודולוגיות של שיפור ביצועים על פי הניסיון המצטבר הרב עם לקוחותינו האחרים.