בטאנט מספקת פתרון פיתוחי על פלטפורמת קוד פתוח בראשן מג׳נטו. בטאנט מספקת פתרון המקיף ומקצועי בזכות ניסיונה הרב ומומחיותה בפיתוח אתרי איקומרס

לחברת בטאנט מאגר לקוחות מרוצים, שבעבר כשלו בהקמת אתרי מסחר בפלטפורמת השונות בשוק, אך הודות לידע, לניסיון ולמומחיות של חברת בטאנט הצליחו להקים אתר מסחר פעיל ועובד, וכיום נהנים מהיקפי פעילות גבוהים בשווקים בהם הם פועלים.
בעזרת האתרים שפיתחנו, לקוחותינו מנהלים מסחר אלקטרוני מקומי ובינלאומי במדינות רבות בעולם כשאנו דואגים לאופטימיזציה של כל פרויקט אל מול כל שוק מטרה בו מחליט הלקוח לפעול. 

ניסיון רב השנים שלנו מאפשר לנו להציע לך פתרון אינטגרטיבי לעיצוב, פיתוח, ניהול, אחסון וקידום אתרי מסחר בארץ ובחו"ל המבוסס על מתודולוגיה יחודית שבנינו לאורך השנים.

4 שלבים מרכזיים:

תכנון - כל פרוייקט מתחיל בהגדרת צרכי הלקוח, הבנת העסק והתהליכים, אפיון השוק, קהלי מטרה והסביבה התחרותית בה אתם פועלים. לאחר מכן אנו ממפים ובודקים את הממשקים בין העולם הוירטואלי לעולם האמיתי, מציעים פתרונות על סמך הידע והניסיון המצטבר שלנו ומאפיינים את הדרישות והמענה הטכנולוגי, התהליכי והלוגיסטי, תוך הקפדה על גמישות מרבית בניהול התוכן, התפעול והלוגיסטיקה.
עיצוב - בין אם תבחרו בעיצוב חדש לאתר ובין אם המיתוג שלכם כבר קיים, אנו נדאג שחווית המשתמש תהיה חדשנית, עכשווית ומהירה ללא תלות בפלטפורמה ממנה יבחר הלקוח להגיע לאתר. בשלב העיצוב, נוודא שהמשתמש מנווט באופן אינטואיטיבי באתר, מקבל את כל המידע הדרוש לו לקבלת ההחלטה הנכונה ומבצע את הרכישה בקלות ובמהירות תוך שהוא נשאר עם "טעם של עוד" ורוצה לשוב, לבקר ולרכוש פעם נוספת.
פיתוח - את פיתוח האתר אנו מבצעים במערכת קוד פתוח מג'נטו - הפלטרפומה הטובה בעולם להקמת אתרי מסחר אלקטרוני, המאפשרת גמישות מרבית בהתאמת הפתרון ויחס עלות תועלת מיטבי עבורך. בשלב הפיתוח אנו מתאימים את האתר לדרישות הנגישות, מבצעים אופטימיזציה של בסיסי נתונים והתאמה למנועי חיפוש ולשרתים בהם יאוחסן האתר. בסוף שלב הפיתוח מתבצע תהליך אבטחת איכות קפדני במסגרתו נבדקת הפונקציונליות והנראות בכל הערוצים דרכם יגיעו הגולשים אל האתר, כך שכאשר האתר יעלה לאוויר, תהיו בטוחים שהוא יעבוד  כמו שצריך.
קידום ואחסון - אנו מפתחים את האתר שלך באופן שיהיה מותאם לקידום אורגני במנועי החיפוש ומעמידים לרשות לקוחותינו, מגוון של פתרונות אחסון תואמי דרישות לקוח על פי גודל וסוג קטלוג המוצרים, היקף התנועה והפעילות תוך יישום מתודולוגיות של שיפור ביצועים על פי הניסיון המצטבר הרב עם לקוחותינו האחרים.