אנחנו מספקים פתרון טכנולוגי ופיתוחי כולל בתחום המסחר האלקטרוני ופיתוח לweb, משלב הייעוץ הטכנולוגי ועד לתוצר הסופי. באמצעות שימוש בטכנולוגיות ובאסטרטגיות פיתוח מתקדמות, אנחנו מפתחים פתרונות עם התאמה מרבית ליעדיכם העסקיים והסתגלות מהירה לאתגרים חדשים המתעוררים בשוק כל הזמן. בתום שלב הפיתוח, ממשיך הצוות שלנו ללוות אתכם ולהמשיך לפתח את הפעילות מתוך מחשבה של הצלחה משותפת.

פתרונות מסחר אלקטרוני

החל מחנויות מקוונות ועד לפלטפורמות משולבות, פתרונות הפיתוח שלנו מקנים יכולות ניהול, תפעול ואנליטיקס מתקדמות, התורמות לייעול תהליכים ולהגדלת המכירות. כל היישומים מתממשקים בקלות למערכות המסחר הארגוניות ומאפשרים לשלב בין הערוצים הפיזיים והדיגיטליים, תוך שליטה בכל שלבי תהליך הרכישה – החל מביצוע ההזמנה ועד למשלוח.

אתרי אינטרנט

פיתוח אתרים בעלי יכולות AI מתקדמות, המאפשרים התאמה אישית של חווית הגלישה ויצירת הצעות עסקיות ממוקדות. תהליך הפיתוח מבוצע על ידי צוות משולב של מומחי פיתוח, שיווק דיגיטלי וניהול פרויקטים, באמצעות פלטפורמות קוד פתוח כגון,Magento , WordPress, Prestashop ו-Joomla.

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית

פיתוח פתרונות תוכנה דיגיטליים וסלולריים המסייעים במימוש יעדים עסקיים, באמצעות אוטומציה של תהליכים, הקניית כישורים חדשים לצוות העובדים ויצירת חווית לקוח יוצאת דופן. תהליך העבודה מתבצע בסביבות חדשניות כגון, YII2 ו-ANGULAR2, וכולל ליווי מלא החל משלב האפיון ועד להטמעה.

אפליקציות דיגיטליות וסלולריות

פיתוח אפליקציות, לרבות אפליקציות Native ואפליקציות היברידיות, בהתאם לאופי החברה, השירות וקהל היעד. האפליקציות מותאמות למערכות ההפעלה Ios ו-Android, ומציעות חווית שימוש מהירה ואינטואיטיבית מכל מקום ובכל זמן, לצד יכולת איסוף מידע אודות התנהגות הלקוחות.

תוספים (הרחבות)

פיתוח תוספים ייעודיים למערכות קיימות אשר מאפשרים להתמודד בהצלחה עם אתגרים חדשים ועם צרכיהם המשתנים של החברה ושל לקוחותיה. תהליך הפיתוח דורש תכנון ואיפיון פתרון חכם ויעיל, ידע מקיף והכרות מעמיקה עם הפלטפורמה, כדי למנוע התנגשות עם תוספים קיימים ועם העדכונים השוטפים של המערכת.

ייעוץ טכנולוגי וליווי

ליווי תהליכי הפיתוח על ידי מומחי שיווק וטכנולוגיה, בעלי רקע  מקצועי עשיר, כדי להבטיח יעילות מרבית ולמקסם את הרווחים. ייעוץ חולש על כל האספקטים של תהליך העבודה – החל מאפיון הפתרון וגיבוש אסטרטגיית העבודה, ועד לניהול חנויות וזירות מסחר מקוונות, קידום בערוצים השונים ושימור לקוחות.

ניהול, תמיכה והדרכה

בניית תכנית שירות אישית המאפשרת להפיק את המרב מהפתרונות השונים, בהתבסס על אופי החברה, יעדיה והאתגרים הניצבים בפניה. מערך השירותים כולל הדרכה של צוות החברה ושירות הלקוחות אודות אופן השימוש במערכת ותועלותיה השונות, ניהול הפן התפעולי-טכנולוגי של המערכת ותמיכה טכנית שוטפת.