דרור לב, S.WEAR

בשנה האחרונה העלינו אתר אינטרנט חדש של S.WEAR כבר במהלך האפיון שמתי לב למקצועיות של בטאנט, לירידה לפרטים. באתר סחר יש חשיבות גדולה מאוד לכל פרט ופרט, לכל כפתור ולחיצה. בעזרת הידע הגדול והניסיון של בטאנט, הצלחנו בזמן מצוין להרים אתר סחר, אשר בשנה האחרונה הגדיל בכ 25% את מכירות הרשת. מעבר למקצועיות, יש את היושרה, את הרצון תמיד לעזור ולקדם, לעלות רעיונות חדשים, וזה מפתח ההצלחה של בטאנט ושלנו כתוצאה מכך.

S.WEAR

Ori Mayer, Hazorfim

We are extremely pleased with the work we receive from the Betanet team. They have top notch experience, knowledge and development work. They work efficiently and professionally with fine attention to detail and are a pleasure to work with. We can highly recommend them

Hazorfim

שירלי המהירי, יולו

גם מקצועניות וגם כיף לעבוד איתן? חשבנו שזה בלתי אפשרי... עד שהכרנו את איילת וסנדרה. על זה אפשר להוסיף גם יושרה, שקיפות, זמינות ובקיצור, פרטנריות מושלמות לבנייה של אתר מהמם. פשוט תיכנסו לאתר של YOLO ותראו לבד :)

yolo

Larry Szerer, ALMEPARIS

Yes, we are satisfied about Betanet. Sometimes, we give them a lot of work and change the direction a lot. They adapt to it very well, and they do things as quickly as possible. I feel that Betanet does understand my market and my business.

almeparis

סתיו בר ששת, אנטילופ

אחרי חיפושים והתנסויות רבות עם חברות תכנות מובילות בתחום אתרי מג'נטו בישראל, הגענו לבטאנט בניהולן של איילת וסנדרה פגשנו חברה מנוסה, עניינית, מקצועית, עם הבנה עסקית גבוהה ותודעת שירות גבוהה אף יותר הקמנו ביחד עם בטאנט אתר חדש לגמרי. פרוייקט שנוהל במקצועיות ויסודיות עד לפרטים הקטנים. אחד היתרונות המשמעותיים בבטאנט הוא היכולת לתת מענה בפיתוח רעיונות חדשים בתחום הe-commerce. יתרון נוסף ולא מובן מאליו כלל, הוא האחריות למוצר הפיתוח שמספקות בטאנט. הן בשלב הפיתוח והן בתפעול השותף לאחר סיום ההקמה. הדבר מאפשר לך כבעל עסק להתעסק בעניינך ולהשאיר את הנושאים הטכניים בצד בידיעה שדואגים להם על הצד הטוב ביותר. בטאנט רצות למרחקים ארוכים באינטראקציה עסקית שיתופית. אנטילופ פועלת בתחום הe-commerce מזה שש שנים. מתוכן כשנה וחצי יחד עם בטאנט. ללא ספק, מבחינתנו מצאנו את החברה איתה אנחנו נמשיך לצעוד ולהתפתח.

antelopeshoes

אמיר בן נפתלי, רוני קנטור

העבודה מול בטאנט מראה כיצד ניתן גם להקשיב לצרכיו של הלקוח וגם למצוא פתרונות חכמים, מדוייקים ויצירתיים. איילת וסנדרה זמינות בכל יום ושעה, מבינות היטב את עולם ה E-COMMERCE ומעניקות לצוות "רוני קנטור" ליווי מלא כבר למעלה מ-3 שנים.

ronikantor

אלון עבדי, YAYA

הבחירה שלנו בבטאנט, הגיע לאחר מסע חיפושים ארוך ומייגע אחר חברת להקמת אתר סחר. איך מוצאים חברה שאפשר לסמוך עליה, איך מקטינים את הסיכונים, ואיך מבטיחים שהאתר יעבוד ללא תקלות. מסע לא פשוט. זאת היתה תחושת בטן מהפגישה הראשונה, שהנה נמצא שותף אמיתי, מקצועי יסודי ומנוסה - מאוד מנוסה באתרי סחר בכלל ובמערכת מג׳נטו בפרט. ואכן, התוצאות לא איכזבו. בטאנט עמדה בכל התחייבויותיה החל מלוחות הזמנים של הפרויקט, דרך הטמעת כל כלי הסליקה והחשבוניות האלקטרוניות וממשק אוטומטי לחברת השליחויות, וכלה בממשק ובחווית משתמש מושלמים. תודה רבה סנדרה ואיילת!!! ישר כח!!! בהערכה ובהוקרה, צוות YAYA

yaya

חן שקל, CAR2GO

את בטאנט הכרנו דרך המלצה בעבור פרויקט נקודתי. מהר מאוד החלטנו להרחיב את העבודה המשותפת. לאורך כל הדרך איילת וסנדרה היו זמינות לכל שאלה בכל זמן, שיתפו פעולה עם כל דבר שביקשנו וידעו לכוון אותנו למקומות המתאימים לנו כחברה. הסבלנות, הזמינות והמקצועיות שלהן עמדה תמיד לשירותנו

car2go

טל גרינהוט, גרין האט קופי

סנדרה ואיילת המופלאות, רציתי להגיד תודה רבה על פרויקט נפלא, תודה רבה על המקצוענות והאוזן הקשבת, תודה על הסבלנות, הנכונות לעזור ולכוון תודה על כל הזמן שהשקעתן ועדיין משקיעות כדי שהכל יהיה מושלם. מאחל לכולנו המשך עבודה פורה ביחד.

geenhutcoffee

רוני אופיר, MEEDOT

התחלנו לעבוד עם בטאנט משלב האפיון והתכנון, דרך העיצוב והבניה. העבודה עם בטאנט זורמת חלק ומאוד שירותית. אנחנו שמחים לקבל מהם מעת לעת רעיונות והמלצות לחידושים בשוק, ואת ההמלצה הכנה שלהם לגבי מה כן ומה לא. אתר meedot.com פועל כבר כמה שנים כשורה. ואנחנו שמחים שיש לנו את הגב של בטאנט לכל עזרה או בקשה שהיא. ממליצים בחום.

meedot